Titles you rated
In TimeRated ★ 4.5
Vantage PointRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
300Rated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0