Movies
Ratings
15
My PaparottiRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
May 18Rated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0