Movies
Ratings
548
Kill BoksoonRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Ticket to ParadiseRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 3.0
RRRRated ★ 4.0
Mission: CrossRated ★ 2.0
Bleak NightRated ★ 4.5
Fly Me to the MoonRated ★ 3.5
SerendipityRated ★ 2.0- PilotRated ★ 2.5
Moana 2Rated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Because I Hate KoreaRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
RememberRated ★ 3.0