Movies
Ratings
537
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Kaiju No. 8 Compilation MovieRated ★ 3.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 5.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 5.0
Blue Lock: Episode NagiRated ★ 4.0
Despicable Me 4Rated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 3.5
Our SeasonRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0