Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 3.0- 데스노트Rated ★ 5.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 5.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
The Umbrella AcademyRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Inside Job Part 1Rated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Never Have I EverRated ★ 4.0