Series
Ratings
20
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
KarmaRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.0
Captivating the KingRated ★ 1.5
Dragon Quest: The Adventure of DaiRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5