Movies
Ratings
12
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 5.0