Titles you rated
As Good As It GetsRated ★ 4.5
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
CloserRated ★ 2.5
Blue ValentineRated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
LeonRated ★ 5.0
The ScentRated ★ 0.5
MasqueradeRated ★ 1.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 2.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 0.5
MasterRated ★ 2.0
The Fate of the FuriousRated ★ 1.0
DunkirkRated ★ 1.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0