Titles you rated
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.0
Padam PadamRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Me too, Flower!Rated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 2.0
The Princess's ManRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 2.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.0
Secret Love AffairRated ★ 1.0
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Fashion KingRated ★ 0.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 5.0