Movies
Ratings
96
Love, RosieRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 3.0
Will You Be ThereRated ★ 4.0
Let Me InRated ★ 2.5
MarathonRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 4.5