Titles you rated
The Village: Achiara's SecretRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.5
PastaRated ★ 5.0
The Spring Day of My LifeRated ★ 0.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.0
Angel EyesRated ★ 0.5
Golden TimeRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 2.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
High KickRated ★ 5.0- 1리터의 눈물Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0