Movies
Ratings
48
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 1.5
Le Grand ChefRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 1.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Home Alone 3Rated ★ 3.5
The Royal TailorRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Lifting King KongRated ★ 1.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0