Titles you rated
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
My Fair LadyRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
GhostRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5