Titles you rated
August RushRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 2.0
SilencedRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 2.0
Begin AgainRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.0
MarathonRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0