Titles you rated
I Am SoloRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
The Little Drummer GirlRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
You Are All SurroundedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0