Titles you rated
CarsRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 4.5
A Letter to MomoRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.5
Ice AgeRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 4.5
BraveRated ★ 3.5
Thread of LiesRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 2.5
Penguins of MadagascarRated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 2.5
Toy StoryRated ★ 4.5
Puss in BootsRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0