Titles you rated
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
HugoRated ★ 4.0
Maggie's PlanRated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
PopranRated ★ 2.5
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
Charlie CountrymanRated ★ 3.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0- The First RideRated ★ 2.0
Little EvilRated ★ 2.0
FrankensteinRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 3.0
Once a ThiefRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 3.0
The 6th DayRated ★ 4.0
Hot RodRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5