Titles you rated
The Blind SideRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 3.5
ContagionRated ★ 3.5
Fate/stay night: Heaven's Feel I. presage flowerRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Stuart Little 2Rated ★ 3.5
R-PointRated ★ 3.0
No Game No Life: ZeroRated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.0
Ender's GameRated ★ 1.0
3 IdiotsRated ★ 4.5