Series
Ratings
22
You Are All SurroundedRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Fated to Love YouRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
SignRated ★ 4.0
HealerRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 5.0