Titles you rated
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0- 신인감독 김연경Rated ★ 5.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
My Sweet CityRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0