Series
Ratings
16
I Don't Love You YetRated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 2.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 0.5- Black Butler: Book of CircusRated ★ 0.5
Six Flying DragonsRated ★ 0.5
Fight For My WayRated ★ 5.0
Camping ClubRated ★ 2.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
HorimiyaRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
Chihayafuru 3Rated ★ 5.0