Series
Ratings
12
The Slave HuntersRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
My SunshineRated ★ 4.0
MisaengmulRated ★ 4.5
Emergency CoupleRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Women of the Tang DynastyRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0- Flames of DesireRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0