Movies
Ratings
72
The Last PrincessRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 1.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 2.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.5
Monster HouseRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 3.5
TarzanRated ★ 3.0
Chicken RunRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 2.5