Titles you rated
Bad GuyRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Angel EyesRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Attic CatRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 5.0
My SunshineRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Road No. 1Rated ★ 5.0