Movies
Ratings
120
FrozenRated ★ 4.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0