Series
Ratings
31
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
High SocietyRated ★ 5.0
A New LeafRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
BrainRated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
GhostRated ★ 3.5