Titles you rated
Monsters UniversityRated ★ 2.5
TangledRated ★ 2.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
The HostRated ★ 1.0
Spirited AwayRated ★ 2.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 2.5
TwentyRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 2.0