Movies
Ratings
562
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
True LiesRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Fermat's RoomRated ★ 3.5
SabrinaRated ★ 4.0
The Sleeping DictionaryRated ★ 3.5
HostelRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 4.0
BladeRated ★ 4.5
Face/OffRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
Top GunRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
Hello, SchoolgirlRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.5
Shall We Dance?Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
A Wedding InvitationRated ★ 3.5