Titles you rated
Civil WarRated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 1.5- PilotRated ★ 2.0
Handsome GuysRated ★ 3.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
You Shine in the Moonlit NightRated ★ 1.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
SleepRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 0.5