Titles you rated
KarmaRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Shop of the LampRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
The Silent SeaRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0