Titles you rated
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Dracula UntoldRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 4.5
San AndreasRated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 2.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
The PhoneRated ★ 4.0
HitmanRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0
PocahontasRated ★ 4.0
The Taste of MoneyRated ★ 3.5
Million Dollar BabyRated ★ 3.5
The Last SamuraiRated ★ 3.5