Titles you rated
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.5- The Hero Yoshihiko and the Seven Chosen OnesRated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0- Haken no HinkakuRated ★ 5.0
- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Junji Ito CollectionRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 3.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 2.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5