Titles you rated
 The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0 The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
 Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5 Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
 Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0 Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
- WishRated ★ 5.0
 The MummyRated ★ 4.0 The MummyRated ★ 4.0
 Secretly, GreatlyRated ★ 5.0 Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
 Miss GrannyRated ★ 5.0 Miss GrannyRated ★ 5.0
 Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0 Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
 X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0 X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
 The ThievesRated ★ 5.0 The ThievesRated ★ 5.0
 American SniperRated ★ 5.0 American SniperRated ★ 5.0
 The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0 The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
 Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0 Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
 MasqueradeRated ★ 5.0 MasqueradeRated ★ 5.0
 LucyRated ★ 3.0 LucyRated ★ 3.0
 FrozenRated ★ 5.0 FrozenRated ★ 5.0
 Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0 Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
 The Imitation GameRated ★ 4.0 The Imitation GameRated ★ 4.0
 Ode to My FatherRated ★ 4.0 Ode to My FatherRated ★ 4.0
 Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0 Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0