Titles you rated
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.0
BraveRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
LucyRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
FluRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 4.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
Late AutumnRated ★ 2.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 5.0