Movies
Ratings
932
QueenpinsRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
SaltRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
R2B: Return to BaseRated ★ 0.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 3.0
My Boss, My HeroRated ★ 2.5
MidsommarRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 5.0
Terminator: Dark FateRated ★ 1.5
PixelsRated ★ 2.0
Deadpool 2Rated ★ 2.5
Blade IIRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 3.5