Movies
Ratings
395
Dilili in ParisRated ★ 3.0
Maggie's PlanRated ★ 2.5
The MoonRated ★ 2.5
RansomedRated ★ 2.5
Beau Is AfraidRated ★ 2.5
SmugglersRated ★ 2.5
Red EyeRated ★ 2.0
Falling Inn LoveRated ★ 2.0
SynchronicRated ★ 5.0
Okay! MadamRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.0
The MechanicRated ★ 2.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 2.0