Series
Ratings
338
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 3.5
Ode to Joy Season 1Rated ★ 3.5- Duchiwa PpukkuRated ★ 2.5
- Nurse Angel Ririka SOSRated ★ 2.0
PunchRated ★ 1.0- Run HanyRated ★ 3.5
- Vector Men : Warrior Earth Season 1Rated ★ 3.0
RugratsRated ★ 3.5
Mr. BogusRated ★ 3.5
Zettai KareshiRated ★ 2.0
One Fine DayRated ★ 1.5- Mama Loves the Poyopoyo-SaurusRated ★ 1.0
- Koby-KobyRated ★ 3.0
Mrs. PepperpotRated ★ 3.0
Time Travel TondekemanRated ★ 2.5
Twelve Warrior Explosive Eto RangersRated ★ 3.0- Oh! Pil Seung And Bong Soon YoungRated ★ 2.5
- Bomberman B-Daman BakugaidenRated ★ 2.5
- 다큐프라임 - 결혼의 진화Rated ★ 2.5