Series
Ratings
71
UnnaturalRated ★ 5.0
JumongRated ★ 4.5- KakeguruiRated ★ 4.0
- The Memorandum of Kyoko OkitegamiRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 4.0
From Five To NineRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
BigRated ★ 4.0