Series
Ratings
39
New HeartRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.5
The MissingRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 5.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 5.0
Fashion 70'sRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0