Titles you rated
AssassinationRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 2.5
InceptionRated ★ 5.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 2.0
The Social NetworkRated ★ 2.0
SecretRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0