Series
Ratings
29
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
PastaRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Yong PalRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0