Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Pretty CrazyRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
The Wild RobotRated ★ 3.5
MantisRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0- VirusRated ★ 3.0
Gladiator IIRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.5
Hi.5Rated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
The Electric StateRated ★ 3.0