Series
Ratings
127- Physical: AsiaRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 2.0
Shoot for the StarsRated ★ 3.0
Where Is My HomeRated ★ 3.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0- I Am a Singer Season 1Rated ★ 3.5
Heart Signal Season 3Rated ★ 3.0