Titles you rated
SKY CastleRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 5.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 4.0
Chicago TypewriterRated ★ 2.0
My FamilyRated ★ 4.0
Live Up To Your NameRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0