Movies
Ratings
362
The FabelmansRated ★ 4.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
ParadiseRated ★ 3.5
Hidden StrikeRated ★ 3.0
MissingRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
BrokerRated ★ 3.0
HungerRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 4.0
Lyle, Lyle, CrocodileRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 3.0
CodaRated ★ 4.5
Bad GeniusRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
MaggieRated ★ 3.5
The Gray ManRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
AlonersRated ★ 3.0