Titles you rated
I Am LegendRated ★ 3.0
Money MonsterRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 3.5
PaprikaRated ★ 4.5
Rakuen Tsuihou - Expelled from ParadiseRated ★ 5.0
A Happy EventRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Ip ManRated ★ 5.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0