Titles you rated
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
LolitaRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.0
Song for MarionRated ★ 3.5
Dr. NoRated ★ 2.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
The PianoRated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
The Bélier FamilyRated ★ 4.5
Magic MikeRated ★ 3.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 5.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.5
CinderellaRated ★ 3.5
OseamRated ★ 4.0