Titles you rated
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
White CollarRated ★ 5.0
JinRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0- Legal High SP 2Rated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0