Movies
Ratings
107
Set Me FreeRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 0.5
MegamindRated ★ 3.5
Battlefield HeroesRated ★ 5.0
Penguins of MadagascarRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
The HostRated ★ 0.5
Despicable MeRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 0.5
Shrek the ThirdRated ★ 0.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 5.0