Titles you rated
You're Only MineRated ★ 4.0- A Good Day for the Wind to BlowRated ★ 4.5
My Love By My SideRated ★ 3.0- Great InheritanceRated ★ 2.0
Love in Her BagRated ★ 1.5
12 Years PromiseRated ★ 3.0
The Great MerchantRated ★ 1.5
A Tale of Two SistersRated ★ 1.5
The FirstbornRated ★ 3.0
Indomitable Daughters-in-LawRated ★ 5.0
Rascal SonsRated ★ 3.5
The Fugitive of JoseonRated ★ 3.5
My Precious ChildRated ★ 4.0
Love & SecretRated ★ 5.0
Save the FamilyRated ★ 3.5
Three Daddies with One MommyRated ★ 4.0
Angel's RevengeRated ★ 3.5
Blade ManRated ★ 2.5
Inspiring GenerationRated ★ 2.0
Queen of ReversalsRated ★ 3.0